سرویس پلاک خوان کیان

سرویس پلاک خوان کیان

 سرویس پلاک خوان

سرویس پلاک خوان کیان یک نرم افزار برپایه وب سرویس می باشد که وظیفه پلاک خوانی از دوربینهای ثبت شده در سامانه را برعهده دارد . این سرویس پس از راه اندازی اقدام به اتصال به دوربین ها نموده و تمام پلاکهای عبوری را ثبت می نمایید . تمامی گزارشات حاصل به صورت وب در اختیار کاربر خواهد بود .

سرویس پلاک خوان کیان یک نرم افزار برپایه وب سرویس می باشد که وظیفه پلاک خوانی از دوربینهای ثبت شده در سامانه را برعهده دارد . این سرویس پس از راه اندازی اقدام به اتصال به دوربین ها نموده و تمام پلاکهای عبوری را ثبت می نمایید . تمامی گزارشات حاصل به صورت وب در اختیار کاربر خواهد بود

 . این نرم افزار کاربرد کنترل و تردد ندارد و تنها اقدام به ثبت و گزارشات به لحظه از خودروهای عمومی می نماید . که برای معابر و جاده ها مناسب می باشد . در صورتی که نیاز به نرم افزار کنترل تردد دارید می توانید نرم افزار کنترل وتردد کیان و کنترل راه بند را ملاحضه نمایید

روش کار سرویس پلاک خوان

نرم افزار اصلی بدون دخالت کاربر و پس از راه اندازی اقدام به اتصال به دوربینهای تعریف شده می نماید و به صورت خودکار تصاویر راپایش و تمامی پلاکهای یافته شده را در دیتابیس ذخیره می نماید . کاربر به جهت رویت روند پلاک خوانی و گزارشات می تواند از طریق شبکه و محیط مرور گر کروم یا فایر فاکس اقدام نماید . با توجه به نوع عملکرد می توان با تنضیمات مودم و دریافت آی پی اختصاصی این روند از طریق اینترنت نیز در دسترس خواهد بود .

امکان ارائه تصاویر دوربینها و پلاکهای دریافتی به صورت وب سرویس برای آن دسته از کاربرانی که قصد توسعه نرم افزار خود و یا ادغام در سایر نرم افزارها را دارند موجود می باشد لیکن برای فعال سازی می باید درخواست کلید امنیتی برای اتصال به وب سرویس را به صورت کتبی ارائه نمایند .برای این بستر نمونه کد برای برنامه نویسی دات نت موجود می باشد لیکن به خاطر خروجی وب سرویس محدودیتی در نوع نرم برنامه نویسی وجود ندارد . هر جند شرکت نوید گستر برای توسعه دهندگان دات نت اقدام به تولید یوزر کنترل نیز نموده است.

امکانات سرویس پلاک خوان

  • شروع فرایند اتصال به دوربین و پلاک خوانی بی وقفه و اتوماتیک
  • امکان مشاهده تصاویر زنده و فرایند پلاک خوانی از طریق سامانه تحت وب
  • امکان مشاهده آخرین روال هر دوربین از طریق سامانه تحت وب
  • امکان گزارش گیری از تمامی پلاکهای عبوری با فیلتر های خاص از طریق سامانه تحت وب
  • امکان ثبت تخلف در سامانه در صورت خرید ماژول ثبت تخلف
  • امکان دسته بندی بر اساس استان و شهر در سامانه و گراف
  • امکان تعریف کاربر با سطوح دسترسی به کل یا بخشی از سامانه

امکان شخصی سازی

 کلیه نرم افزارهای شرکت نوید گستر امکان شخصی سازی برای کاربران را خواهد داشت . لیکن این امر با توجه به میزان تغییرات و نوع تغییرات شامل هزینه خواهد بود.